10 najpiękniejszych kolczyków z motywem gwiazd i planet

10 najpiękniejszych kolczyków z motywem gwiazd i planet
10 najpiękniejszych kolczyków z motywem gwiazd i planet

10 najpiękniejszych kolczyków z motywem gwiazd i planet

Kolczyki z motywem kosmicznym – hit tego sezonu

Jeśli jesteś miłośniczką kosmosu i wszystkiego, co z nim związane, koniecznie sprawdź naszą listę 10 najpiękniejszych kolczyków z motywem gwiazd i planet. Ten trend z pewnością zdobędzie Twoje serce!

1. Kolczyki z małymi złotymi gwiazdkami

Delikatne i eleganckie kolczyki z małymi złotymi gwiazdkami to idealny dodatek do każdej stylizacji. Pasują zarówno do codziennych, jak i wieczorowych outfitów.

Cena: 50 zł

2. Kolczyki z kryształowymi planetami

Jeśli lubisz błyszczeć, te kolczyki są dla Ciebie! Planetarne kryształy dodadzą Ci niepowtarzalnego blasku i sprawią, że będziesz się czuła jak gwiazda Hollywood.

Cena: 80 zł

3. Kolczyki z srebrnymi księżycami

Kolczyki z srebrnymi księżycami to klasyka wśród biżuterii kosmicznej. Subtelne, ale efektowne – idealne dla minimalistek i miłośniczek prostych form.

Cena: 40 zł

4. Kolczyki z wiszącymi gwiazdami

Jeśli lubisz ruchome dodatki, te kolczyki są dla Ciebie. Wiszące gwiazdy dodadzą Twojej stylizacji lekkości i delikatności.

Cena: 60 zł

5. Kolczyki z neonowymi planetami

Jeśli preferujesz bardziej odważne i kolorowe akcenty, te kolczyki spełnią Twoje oczekiwania. Neonowe planety na pewno przyciągną uwagę!

Cena: 70 zł

6. Kolczyki z diamentowymi gwiazdami

Jeśli szukasz biżuterii, która będzie równie blaskowa, co gwiazdy na nocnym niebie, te kolczyki są dla Ciebie. Diamentowe gwiazdy będą idealnym dodatkiem do wieczorowej kreacji.

Cena: 100 zł

7. Kolczyki z mrożonymi planetami

Jeśli marzysz o podróży w kosmos, te kolczyki przeniosą Cię w odległe galaktyki. Mrożone planety z pewnością dodadzą Twojemu lookowi tajemniczości.

Cena: 90 zł

8. Kolczyki z różowymi gwiazdami

Dla miłośniczek koloru różowego – kolczyki z różowymi gwiazdami to idealny wybór. Delikatne, ale zdecydowanie zwracające uwagę!

Cena: 50 zł

9. Kolczyki z marsjańskimi kamieniami

Jeśli jesteś fanem Marsa, te kolczyki są dla Ciebie. Marsjańskie kamienie dodadzą Twojej stylizacji unikalności i oryginalności.

Cena: 75 zł

10. Kolczyki z srebrnymi asteroidami

Asteroiety to nie tylko zagrożenie dla Ziemi