5 trendów biżuteryjnych statement, które warto wypróbować

5 trendów biżuteryjnych statement, które warto wypróbować
5 trendów biżuteryjnych statement, które warto wypróbować

5 trendów biżuteryjnych statement, które warto wypróbować

Trend 1: Duże kolczyki

Pierwszym trendem, który warto wypróbować w biżuterii statement są duże kolczyki. Mogą być to kolczyki w kształcie kół, kwadratów, rombów lub innych nietypowych form. Duże kolczyki dodadzą charakteru każdej stylizacji i będą doskonałym akcentem, który przyciągnie spojrzenia.

Jak nosić duże kolczyki?

Aby nosić duże kolczyki w sposób modny i stylowy, warto zestawiać je z prostymi, minimalistycznymi ubraniami. Kolczyki będą wtedy głównym punktem naszej stylizacji i będą mogły się wyeksponować.

Trend 2: Biżuteria z kamieniami szlachetnymi

Biżuteria z kamieniami szlachetnymi to kolejny hit sezonu. Szmaragdy, rubiny, szafiry czy diamenty będą doskonałym dodatkiem do eleganckich, wieczorowych stylizacji. Kamienie szlachetne dodadzą naszemu lookowi luksusowego charakteru i sprawią, że będziemy błyszczeć na każdej imprezie.

Jak nosić biżuterię z kamieniami szlachetnymi?

Biżuterię z kamieniami szlachetnymi najlepiej nosić do wieczorowych sukienek, smokingów lub eleganckich garniturów. Kamienie będą wtedy doskonale kontrastować z gładką tkaniną i będą głównym elementem naszej stylizacji.

Trend 3: Biżuteria etniczna

Biżuteria etniczna to hit nie tylko na letnie festiwale, ale także na co dzień. Naszyjniki z muszelek, bransoletki z koralików czy kolczyki z piórek będą doskonałym dodatkiem do letnich stylizacji. Biżuteria etniczna dodadzą naszemu lookowi oryginalnego charakteru i sprawią, że będziemy wyglądać jak z egzotycznego raju.

Jak nosić biżuterię etniczną?

Biżuterię etniczną najlepiej nosić do luźnych, zwiewnych ubrań w stylu boho. Naszyjniki i bransoletki będą wtedy doskonale komponować się z naszymi letnimi stylizacjami i nadadzą im niepowtarzalnego charakteru.

Trend 4: Biżuteria geometryczna

Biżuteria geometryczna to hit sezonu, który można nosić zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Kolczyki w kształcie trójkątów, kwadratów czy rombów będą doskonałym dodatkiem do minimalistycznych stylizacji. Biżuteria geometryczna dodadzą naszemu lookowi nowoczesnego charakteru i sprawią, że będziemy wyglądać modnie.

Jak nosić biżuterię geometryczną?

Biżuterię geometryczną najlepiej nosić do prostych, minimalistycznych ubrań w klasycznych kolorach. Kolczyki czy naszyjniki będą wtedy doskonale kontrastować z gładką tkaniną i będą głównym punktem naszej stylizacji.

Trend 5: Biżuteria asymetryczna

Ostatnim trendem, który warto wypróbować w biżuterii statement jest biżuteria asym