DIY: zrób swój własny naszyjnik choker krok po kroku

DIY: zrób swój własny naszyjnik choker krok po kroku




DIY: zrób swój własny naszyjnik choker krok po kroku

DIY: zrób swój własny naszyjnik choker krok po kroku

Co to jest naszyjnik choker?

Naszyjnik choker to krótki, przylegający do szyi naszyjnik, który stał się bardzo modny w ostatnich latach. Można go nosić samodzielnie lub łączyć z innymi naszyjnikami, tworząc efektowne stylizacje.

Co będziesz potrzebować?

Lista materiałów:

  • Elastyczna taśma lub łańcuszek
  • Zapięcie do naszyjnika
  • Klej do biżuterii
  • Ozdoby do dekoracji (np. koraliki, kamienie szlachetne)

Krok 1: Wybierz odpowiednią taśmę

Pierwszym krokiem jest wybranie odpowiedniej taśmy lub łańcuszka, który posłuży jako podstawa naszyjnika choker. Możesz wybrać elastyczną taśmę w wybranym kolorze lub metalowy łańcuszek, który doda elegancji.

Krok 2: Zmierz i przycięcie taśmy

Zmierz swoją szyję i dodaj kilka centymetrów zapasu. Następnie odmierz odpowiednią długość taśmy i przetnij ją. Pamiętaj, aby dodatkowo zabezpieczyć końce taśmy przed rozwarstwianiem się.

Krok 3: Dodaj zapięcie

Przyłóż zapięcie do obu końców taśmy i dokładnie przymocuj je klejem do biżuterii. Upewnij się, że zapięcie jest solidnie przymocowane, aby naszyjnik nie odpadł.

Krok 4: Dekoracja naszyjnika

Teraz możesz przejść do dekorowania swojego naszyjnika choker. Możesz dodać koraliki, kamienie szlachetne lub inne ozdoby, aby nadać mu osobisty charakter.

Krok 5: Gotowe!

Twój własny naszyjnik choker jest już gotowy! Możesz teraz nosić go z dumą i cieszyć się z efektownej stylizacji, którą stworzyłaś sama.