Jak nosić kolczyki inspirowane kosmosem?

Jak nosić kolczyki inspirowane kosmosem?Jak nosić kolczyki inspirowane kosmosem

Jak nosić kolczyki inspirowane kosmosem?

Kolczyki inspirowane kosmosem to obecnie bardzo modny trend w świecie biżuterii. Ich niezwykłe kształty i wzory przypominają gwiazdy, planety, czy kosmiczne obiekty. Jeśli chcesz dodać odrobinę kosmicznej magii do swojego looku, koniecznie sięgnij po takie kolczyki. Ale jak nosić je, aby wyglądać stylowo i modnie? Oto kilka wskazówek:

1. Dobierz kolczyki do swojego stylu

Kolczyki inspirowane kosmosem mogą być bardzo zróżnicowane – od delikatnych, minimalistycznych modeli po bardziej efektowne i odważne. Wybierz takie, które najlepiej będą pasować do Twojego stylu i preferencji. Jeśli lubisz subtelne dodatki, postaw na małe, srebrne kolczyki w kształcie gwiazdek. Natomiast jeśli lubisz odważniejsze rozwiązania, wybierz kolczyki w kształcie księżyca lub planet.

2. Kolczyki jako statement

Kolczyki inspirowane kosmosem mogą stanowić doskonałe uzupełnienie Twojej stylizacji i być jej głównym punktem. Jeśli chcesz, aby kolczyki były głównym elementem Twojego looku, postaw na delikatniejsze dodatki w innych częściach garderoby. Kolczyki będą wówczas pełniły rolę statement jewelry i przyciągały uwagę.

3. Kombinuj z innymi dodatkami

Kolczyki inspirowane kosmosem świetnie komponują się z innymi dodatkami. Możesz nosić je z naszyjnikami w podobnym stylu lub z bransoletkami z motywami kosmicznymi. Pamiętaj jednak o umiarze – nie przesadzaj z ilością biżuterii, aby nie zatracić efektu.

4. Kolczyki na każdą okazję

Kolczyki inspirowane kosmosem doskonale sprawdzą się na co dzień, do casualowych stylizacji, jak i na wieczorne wyjścia. Możesz nosić je zarówno z jeansami i t-shirtem, jak i elegancką sukienką. Kolczyki te są bardzo uniwersalne i pasują praktycznie do każdego outfitu.

5. Zwróć uwagę na fryzurę

Kiedy nosisz kolczyki inspirowane kosmosem, warto zadbać o odpowiednią fryzurę. Jeśli kolczyki są duże i efektowne, lepiej zdecydować się na upięcie włosów, aby nie zasłaniały one dodatków. Natomiast jeśli kolczyki są delikatne, możesz śmiało zostawić włosy rozpuszczone.