Znani i kochający nosić pierścionki z szmaragdem – gwiazdy w biżuterii

Znani i kochający nosić pierścionki z szmaragdem – gwiazdy w biżuterii
Znani i kochający nosić pierścionki z szmaragdem – gwiazdy w biżuterii

Znani i kochający nosić pierścionki z szmaragdem – gwiazdy w biżuterii

Wprowadzenie

Pierścionki z szmaragdem są jednym z najbardziej pożądanych rodzajów biżuterii na świecie. Ich zielony kolor i elegancki wygląd przyciągają uwagę zarówno zwykłych ludzi, jak i znanych gwiazd. W tym artykule przyjrzymy się niektórym znanym osobom, które kochają nosić pierścionki z szmaragdem i jakie są ich ulubione style.

Gwiazdy uwielbiające szmaragdy

1. Elizabeth Taylor

Elizabeth Taylor była jedną z największych ikon filmowych i jednocześnie znaną miłośniczką szmaragdów. Jej kolekcja biżuterii zawierała wiele pierścionków z tym cennym kamieniem. Najbardziej znany z nich to pierścionek z szmaragdem o wadze 33,19 karata, który otrzymała od swojego ówczesnego męża Richarda Burtona.

2. Angelina Jolie

Angelina Jolie, znana aktorka i działaczka społeczna, również jest uwielbianą gwiazdą noszącą pierścionki z szmaragdem. Jej pierścionek zaręczynowy, który otrzymała od Brada Pitta, jest ozdobiony dużym szmaragdem w centrum. Jolie często wybiera biżuterię z szmaragdem na czerwonym dywanie, dodając elegancji do swojego wyglądu.

3. Amal Clooney

Amal Clooney, prawniczka i działaczka na rzecz praw człowieka, również jest znana z noszenia pięknych pierścionków z szmaragdem. Jej mąż, George Clooney, podarował jej pierścionek zaręczynowy z dużym szmaragdem, który jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych elementów jej kolekcji biżuterii.

Popularne style pierścionków z szmaragdem

1. Pierścionki koktajlowe

Pierścionki koktajlowe z szmaragdem są idealnym wyborem dla osób, które chcą przyciągnąć uwagę. Te duże i efektowne pierścionki są często ozdobione innymi kamieniami szlachetnymi i są popularne na czerwonym dywanie.

2. Pierścionki vintage

Pierścionki z szmaragdem w stylu vintage mają unikalny urok i przypominają biżuterię z lat 20. i 30. XX wieku. Te eleganckie i romantyczne pierścionki są często wybierane przez osoby poszukujące czegoś nietuzinkowego.

3. Pierścionki trzykamieniowe

Pierścionki z szmaragdem trzykamieniowe są nie tylko piękne, ale również posiadają symboliczne znaczenie. Trzy kamienie reprezentują przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, co czyni je idealnym wyborem na prezent dla ukochanej osoby.

Podsumowanie

Pierścionki z szmaragdem są biżuterią, którą kochają nosić zarówno zwykli ludzie, jak i znane gwiazdy. Ich elegancki wygląd i zielony kolor przyciągają uwagę i dodają blasku każdemu strojowi. Elizabeth Taylor, Angelina J